Home INFO Откако си ги искубаа косите Анабела и Луна Ѓогани по шоуто „Задруга“...

Откако си ги искубаа косите Анабела и Луна Ѓогани по шоуто „Задруга“ ќе одат на лечење

реклама:Велигден со Стаф

Во реалното шоу „Задруга“ оваа сезона најактуелни со посојани скандали и недоразбирања се Анабела и Луна Џогани кои што не престануваат да се караат и навредуваат меѓусебно за најразлични теми и ситуации.

Дека ситуацијата е сериозна се свесни и самите тие па откако целиот балкан виде како си изнакажаа најлоши зборови и пцовки тие решиле да заминат на лечење но откако ќе заврши шоуто.

„Мојата мајка отсекогаш беше многу храбра и силна, никогаш ја немав видено во животот да паѓа. Во еден момент само падна а јас тоа неможев да го поднесам. Многу се грижам за Луна и несакам да ја има истата судбина како јас со мајка ми. Си ветив кога ќе излезам од овде заедно ќе одиме да се излечиме. Се дадов за неа, одев против целиот свет и нема да ја изгубам“ – рекла Анабела

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------