Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако стана баба Цеца Ражнатовиќ максимално ужива со внучето (фото)

Откако стана баба Цеца Ражнатовиќ максимално ужива со внучето (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако стана баба и го доби својот прв внук од синот Вељко, Цеца Ражнатовиќ како да не се дели од него.

Постојано е преокупирана со неговото секојдневие а дека тоа е така покажува и нејзиниот Инстаграм профил на кој во голем дел од постираните фотки се од малит Жељко.

Она што е дополнително интересно се фотките кои пејачката ги обавила каде што споделува сосвоите фанови дека Жељко во некои од цртите личи и на баба.

Како ќе поминува секојдневието на Цеца и Жељко сигурно ќе следиме и во периодот кој што доаѓа.

View this post on Instagram

Moja dva lepotana….❤️ Vex i Zex!😂

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------