Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откриена „плавушата“ со која Алекс Родригез ја изневери Џенифер Лопез (фото)

Откриена „плавушата“ со која Алекс Родригез ја изневери Џенифер Лопез (фото)

реклама:G Natural

По раскинувањето на врската меѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез светските таблоиди продолжуваат да истражуваат и објавуваат информации за причината за нивната разделба.

Интервјуирајки многу нивни колеги и блиски пријатели го открија идентитетот на жената која што е причина за нивната разделба па успеаа да земат и изјава од неа:

“Тој ме контактираше, разменивме пораки, но освен тоа, немаше ништо …
Ние бевме само познаници. Никогаш не го видов и не го допрев. Тој никогаш не ја изневери вереницата со мене”, изјави Медисон за „Пејџ Сикс”.

Џеј Ло и Алекс требаше минатата година да прават голема свадба но заради пандемијата ја одложија кога се ќе заврши, но пред да заврши пандемијата ставија крај на нивната љубов.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------