Home INFO Откриена причината за скандалот со Џенифер Лопез!

Откриена причината за скандалот со Џенифер Лопез!

реклама:G Natural

Актерката и пејачка Џенифер Лопез, блесна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто, каде беше и премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“.

View this post on Instagram

What a night!!! #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Никој не очекувал дека ќе се случи скандал, но сепак гламурот беше прекратен од страна на неколку активисти за правата на животните.

Имено, штом атрактивната Џеј Ло завршила со позирањето и се упатила кон централната сала, осамнале транспаренти со зборовите „Џеј Ло ги мрази животните“, „Џеј Ло, престани да носиш вистинско крзно“ . Пејачката се нашла во небрано, па нејзината асистентка морала да ги собира транспарентите за да не осамнат на официјалните фотографии.

Лопез честопати е критикувана од активистите поради нејзината пасија кон природното крзно, а револтот се зголемил откако на најавниот тизер за „Хастлерс“, ктерката повторно се појави во природно крзно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------