Home INFO Ова е апартманот каде ќе се породи снаата на Цеца Ражнатовиќ (фото)

Ова е апартманот каде ќе се породи снаата на Цеца Ражнатовиќ (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Се ближи терминот за породување а со тоа и целото семејство се подготвува за тој ден. Синот на Цеца, Вељко и Богдана го очекуваат своето прво дете кое што според терминот треба да се роди околу 10 јуни, а во меѓувреме идната баба Цеца се грижи ништо да не недостасува за својот внук.

Лулката со злато е веќе подготвена а исто така и апартманот во кој ќе се породи нејзината снаа Богдана во кој своевремено се породила и пејачката.

Како што велат извори таа за таа цел тотално го реновирала и подготвила за ништо да не недестасува токму тој апартман во болницатана „Народни фронт“, останува внучето да дојде на свет, кое по желба на Вењко ќе се вика Жељко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------