Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е фамозната фотка на Јелена Карлеуша во судница на рочиште со...

Ова е фамозната фотка на Јелена Карлеуша во судница на рочиште со Цеца Ражнатовиќ (фото)

реклама:G Natural

Постојано се на судење и многу често Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ се среќаваат во судот по меѓусебните тужби а изречени вистини и невистини во медиумите една за друга.

Тков ден беше и вчера, еден од оние денови каде што ривалките се сретнаа повторно на рочиште.

Но она то највеќе го привлече вниманието беше селфито кое Карлеуша го објави неколку минути пред почетокот на рочиштето и пред да дојде Цеца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------