Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е фамозната топлес фотка на Ријана што собра 9 милиони лајкови...

Ова е фамозната топлес фотка на Ријана што собра 9 милиони лајкови (фото)

реклама:G Natural

Ријана отсекогаш знаела како од својот бренд да направи успешна кампања и тоа да стигне до многу фанови ширум светот.

И овој пат фотката која таа ја објави за новата колекција „Севиџ икс Фенти“ направи хаос на Инстаграм привлекувајки над 9 милиони лајкови.

На неа пејачката е топлес само со боксерки и накит доволна причина фановите да полудат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------