Home INFO Ова е мајката на третото дете на Овен Вилсон! (ФОТО)

Ова е мајката на третото дете на Овен Вилсон! (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Кога станува збор за добра комедија, Овен Вилсон е миленик на јавноста.
Но во неговиот приватен живот во моментов, ситуацијата е поинаква.

Минатиот месец актерот стана татко по трет пат, откако Варуни Вонгсвиратес, со која актерот повремено се забавувал повеќе од пет години на свет донесе женско бебе.

Од предходните врски, Овен има двајца синови. Иако не останал во контакт со нивните мајки, тој ги превземал татковските обврски и со задоволство го проаѓа слободното време со своите момчиња.

Но се чини дека комичарот нема намера да го признае своето трето дете.

Според американските медиуми, актерот сеуште не ја видел својата новородена ќерка ниту пак ја признал за своја, а во меѓувреме поднел и барање за ДНК анализа за да покаже кој е татко на девојчето.

Како исход ќе има оваа нова драма во животот на славниот комичар останува да видиме, а во меѓувреме погледнете како изгледа Варуни Вонсвиритас.

View this post on Instagram

Expanding my horizons ????

A post shared by Varunie (@varunie) on

View this post on Instagram

Tbt to Bali with @kcabell ????????

A post shared by Varunie (@varunie) on

View this post on Instagram

My everything ????

A post shared by Varunie (@varunie) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------