Home INFO По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во...

По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка

реклама:Велигден со Стаф

Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со српската стилистка Маша Манџука која има 43 години.
Тие две се наводно заедно веќе две години.

„Кога се сами тие се многу интимни. Се држат за рака, Деми е како втора мајка на ќерката на Маша која има две години“- наведува извор близок на американската актерка.

Тие две се константно мета на американските фоторепортери, кои од неодамна приметиле дека актерката инсталирала детско седиште во својот автомобил за ќерката на Маша.

Од друга страна на Фејсбукот на Маша пишува дека е таа во отворена врска, но и редовно зборува за Деми на друштвените мрежи.

Пред повеќе од година дена Деми била во Белград, а ја забележале во едно кафуле во кое била заедно со српска девојка и јавно разменувала нежности.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------