Home INFO Ова е најлош ден во мојот живот: Јелена Карлеуша заглави во поплава...

Ова е најлош ден во мојот живот: Јелена Карлеуша заглави во поплава (фото)

реклама:G Natural

Се чини дека вчерашниот ден бил баш лош за српската пејачка Јелена Карлеуша.

На својот Инстаграм профил, пејачката објави видеа како излегува од поплавата која вчера се случи во Србија по големото невреме.

Облечена во припиен фустан , со торба во рацете, целосно мокра Јелена извикува: “Ова е најлошиот ден во мојот живот”, додека непознат дечко и помага да излезе од водата.

Набрзо потоа таа објасни што точно се случило.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------