Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е најсекси ќелавиот маж во светот?! Сите останаа шокирани од победникот...

Ова е најсекси ќелавиот маж во светот?! Сите останаа шокирани од победникот (фото)

реклама:G Natural

По иницијатива на хируршката група наречена „Лонгевита“, британскиот таблоид „Сан“ направи листа на најсекси ќелави мажи во светот на која замислете победник е принцот Вилијам.

Во образложението зошто баш тој е најубавиот ќелав човек од таблоидот појаснуваат дека резултатите ги добиле преку пребарување на „Гугл“ каде што напишале ќелав и секси, па така во ова пребарување добиле 17,6 милиони такви записи токму за принцот.

Во топ 10 секси ќелави мажи се и Двејн Рок, Флојд Мејведер, Џон Траволта, Брус Вилис, Двејн Џонсон и Вин Дизел.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------