Home INFO Ова е најпопуларната летна поза за фотографирање на Инстаграм

Ова е најпопуларната летна поза за фотографирање на Инстаграм

реклама:G Natural

Јавните личности на Инстаграм популаризираа нова поза за фотографирање која беше вистински хит ова лето.

На плажа покрај море или покрај базен, на јахта или на карпи, а позата е лежење на грб со рацете ставени позади глава, со една испружена и една свиткана нога.

View this post on Instagram

Grateful.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

I see you with me. #aura

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------