Home INFO Ова е најдобрата другарка на Мелита Ракичевиќ (ФОТО)

Ова е најдобрата другарка на Мелита Ракичевиќ (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, изминативе години е актуелна со своите провокативни фотографии кои секојдневно ги споделува на социјалните мрежи.

Мелита екстремно го промени својот изглед а нејзините фанови сеуште се во недоумица дали споделените фотографии се дело на фотошоп програмата.

Како и да е, таа знае да го ужива својот живот. Патувањата и фирмираната гардероба и се пасија, а од неодамна во нејзино друштво постојано е бившата моделка Александра Накова.

Двете во последно време се дружат интензивно, за што сведочат заедничките фотографии што осамнуваат на нивните профили на социјалните мрежи.
Верните другарки уживаат на плажи, во дискотеки, ресторани.

И покрај разликата во годините,која е поголема од една деценија, тие две дури и наликуваат една на друга.

#sisterfromanothermother ????????????❤????

A post shared by MELITA ♏???? (@melitameli) on

#sisterfromanothermother ????????❤️

A post shared by Aleksandranakova__ (@aleksandranakova__new) on

#lovemybeauty ❤️ @melitameli

A post shared by Aleksandranakova__ (@aleksandranakova__new) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------