Home INFO Ова е ноќна мора: Пи Диди не може да се помири со...

Ова е ноќна мора: Пи Диди не може да се помири со смртта на неговата бивша (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Откако пред четири дена манекенката Ким Потер е пронајдена мртва во својот дом, раперот Пи Диди е неутешен.

Ким беше негова бивша девојка и мајка на неговите три деца.

На својот Твитер профил, Диди објави заедничко видео со трогателна порака.

“Изминативе три дена се обидувам да се разбудам од оваа ноќна мора. Но не можам. Не знам што ќе правам без тебе душо, ужасно ми недостасуваш. Денес ќе ти оддадам почит и ќе се обидам да пронајдам зборови со кои ќе ја опишам нашата неопислива врска”- напиша раперот за покојната девојка која почина поради белодробни проблеми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------