Home INFO Ова е првата жена од Балканот која ќе работи со таканаречениот “Крал...

Ова е првата жена од Балканот која ќе работи со таканаречениот “Крал на Инстаграм”

реклама:G Natural

Пред еден месец, балканската инфлуенсерка Ула Шемоле (30) добила понуда која, како што рекла, не се одбива.

Поточно, наскоро ќе стане дел од најразузданите и најпопуларните забави во светот. Станува збор за забави организирани од страна мултимилионерот, попознат како „кралот на Инстаграм“, Дан Билзеријан (38).

View this post on Instagram

Do you like my art? @ignite @ignitesmodels

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on

– До соработката дојде преку социјалните мрежи. Јас и Дан имаме неколку меѓусебни пријатели, тој ми испрати понуда. И, тука сме каде што сме – рекла возбудената Словенка и додала:

„Дан е Дедо Мраз за возрасни. Кој не би се дружел со него?“

View this post on Instagram

ITS FRIDAY PEOPLE- relax ????????

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on

Билзеријан го следат речиси 30 милиони луѓе на Инстаграм, а сè што можете да видите на тој профил е низа скапи автомобили, ред голи девојки и на крајот, ред оружје.

View this post on Instagram

Much happier without a phone

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Девојките кои позираат Дан се претежно супермодели, згодни инфлуенсерки и порно-актерки.

View this post on Instagram

Happy Holliday’s from the @ignite family to yours

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------