Home INFO Ова е сигурно дело на Јелена Карлеуша: Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите(фото)

Ова е сигурно дело на Јелена Карлеуша: Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите(фото)

реклама:G Natural

Навикнати сме Марија Шерифовиќ да ја гледаме во фармерки, кошули и тренерки, но новата фотографија и стајлинг на пејачката предизвика лавина од коментари.

Марија позира во градина, облечена во нежен цветен фустан, а фановите не останаа рамнодушни.

View this post on Instagram

Sta ima lutke moje lepe ? ????????????

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

“Ова е масло на Карлеуша! Сега ќе се онесвестам.. Марија во фустан, гаси интернет” – ова се само дел од коментарите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------