Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Тешко на чистачките: Кајли Џенер доби неверојатен роденденски подарок (видео)

Тешко на чистачките: Кајли Џенер доби неверојатен роденденски подарок (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Подготовките за роденденската прослава на Кајли Џенер се во тек.
Младата милијардерка, дел од семејството Кардашијан, на 10 ти Август ќе наполни 22 години, но судејки по видеото кое го постираше, честитките почнале да пристигнуваат порано.

Нејзиниот вереник, Травис Скот буквално и ја покрил куќата со рози.

Погледнете го неверојатното изненадување! После ова, не можеме ни да претпоставиме што ќе се случува на роденденот на оваа убавица!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------