Home INFO Ова единствената србинка која вечераше со актерот Џони Дип /ФОТО/

Ова единствената србинка која вечераше со актерот Џони Дип /ФОТО/

реклама:G Natural

Популарниот холивудски актер Џони Дип и понатаму е во Белград каде што снима дел од сцените за новиот филм „Минамата“.

Иако дел од неговите барања биле да биде далеку од јавноста, сепак медиумите можеа да го забележат во еден познат ресторан и во друштво со една српска пејачка Катарина Остојиќ Каја.

Таа успеала и да направи селфи со актерот кое го објавила на социјалните мрежи под кое напишала:

„Тој е херој на моето детство и првата солза во кино. Неверојатен човек, токму како што го заислував. Тој е легенда“ – напишала пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------