Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова се белите врвка бикин на Јелена Карлеуша кои ги шекнаа сите...

Ова се белите врвка бикин на Јелена Карлеуша кои ги шекнаа сите (фото)

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша неколку дена стагнира од социјалните мрежи односно пејачката не објавила ништо ново за време на викендот па сите се некако загрижени што и се случува.

Но со оглед на тоа дека „растури“ од фотки и сексапил од одморот во Дубаи дефинитивно сеуште има материјал од Карлеуша.

Нај впечатливата фотографија од Дубаи дефинитивно е онаа каде што е во белото врвка бикини на кое пејачката покажа со се што располага а фановите со слабо срце уште се опоравуваат од неа…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------