Home INFO Ова се браќата на Јелена Карлеуша (фото)

Ова се браќата на Јелена Карлеуша (фото)

реклама:G Natural

Иако приватниот живот и е секогаш на мета на новинарите, сепак малкумина знаат дека познатата пејачка Јелена Карлеуша има двајца браќа од вториот брак на нејзиниот татко.

Момците се викаат Иван и Никола Карлеуша, a јавноста не знае многу за нив.

Тие последен пат со пејачката се појавиле пред неколку години, кога таа правеше прослава по повод 10-годишнината од бракот со Душко Тошиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------