Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова се новите минијатурни врвка бикини на Јелена Карлеуша, едвеј ја собра...

Ова се новите минијатурни врвка бикини на Јелена Карлеуша, едвеј ја собра (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Додека летото е во полн ек Јелена Карлеуша продолжува да провоцира во полн сјај и да објавува секси фотки каде што е во бикини во својот двор.

Овој пат таа на себе има толку минијатурен костум што едвај ги покри своите гради.

Фановите и овј пат подзинати и без здив веднаш ја наградија со лајкови и коментари дека изгледа совршено…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------