Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова се трите „жешки“ стајлинзи на Јелена Карлеуша од новогодишниот настап (фото)

Ова се трите „жешки“ стајлинзи на Јелена Карлеуша од новогодишниот настап (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По спектакуларните концерти за дочекот на новата 2022 година во Белград, Јелена Карлеуша која што годинава имаше можност да има свој настап и прва да им ја естита новата на своите сограѓани не остана покуса и на својот Инстаграм ги објави фотографиите од трите секси стајлинзи со кои таа настапи на градскиот плоштад.

Дека изгледа „жешко“ ќе се согласите и вие како и нејзините фанови од кои собра над 70 000 лајкови…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------