Home INFO Уште еден нервен напад добила денеска Јелена Карлеуша, хистерична ја напуштила пробата

Уште еден нервен напад добила денеска Јелена Карлеуша, хистерична ја напуштила пробата

реклама:G Natural

И денеска не стивнуваат нови пикантерии за секс скандалот со Јелена Карлеуша но и брачната врска на пејачката со Душко.

И додека сите мислеа дека малку стивна се околу скандалот и Јелена полека почнала да си доаѓа при себе, денеска се случил нов скандал.

Како што веќе пишувавме пејачката се врати од Кина каде што беше со своето семејство и сопругот Душко, и продолжи да ги извршува закажаните обврски меѓу кои и снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд.

Она што исто така на големо се најавува е нејзиниот настап на првото регионално шоу кое што треба да се случи на 29 јануари 2019 во Белгра, за гое што пробите на големо се одржуваат.

На една од денешните проби Јелена повторно доживеала шок.

За време на нејзиниот пробен настап се слушнала со нејзиниот сопруг и по тој разговор каде што Душко во неколку минути и се дерел на телефон таа почнала хистерилно да вика и да плаче. На брзина си ги спакувала работите и заминала кусо соопштувајки им на организаторите дека незнае дали воопшто ќе се врати и дали ќе учествува на ова шоу. рекол извор за медиумите.

До каде че прдожи овој скандал кој што предизвика големо внимание и дали Карлеуша ќе успее да се собере после се и да ги одработи настапите верјатно ќе дознаеме набрзо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------