Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Оваа фотка на Џенифер Лопез во жолто бикини собра над 4 милиони...

Оваа фотка на Џенифер Лопез во жолто бикини собра над 4 милиони лајкови за еден час(фото)

реклама:G Natural

Се чини дека откако и се врати на старата љубов Бен Афлек, актерката и пејачка Џенифер Лопез повторно блеска во секоја смисла.

Тоа го приметија и фановите кои со нетрпение го очекуваат секој нов пост и фотографија од неа.

Откако го прослави својот роденден со старо новата љубов на јахта се чини дека парот не се симнува од неа со оглед на тоа дека и новите фотографии се на истата јахта.

Судејки по тоа колку ги следат папараците очигледно уште долго ќе останат таму.

На новата фотка Џенифер е во жолто бикини на кое изгледа совршено, а за само еден час собра над 4 милиони лајкови..

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------