Home INFO Тамара го доби најубавиот новогодишен подарок! (фото)

Тамара го доби најубавиот новогодишен подарок! (фото)

реклама:G Natural

Со последната фотосесија,Тамара Тодевска, нашата најпозната поп пејачка го најави раѓањето на своето второ дете.

Денес во една приватна болница во Скопје, таа стана мајка по вторпат и на свет го донесе малиот Дарен.

Честитки Тамара, подобро и не можеше да ја заокружиш изминатава година!

View this post on Instagram

Welcome #babydaren … ????????????

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------