Home INFO Оваа година празникот си го посвети само на себе, еве како го...

Оваа година празникот си го посвети само на себе, еве како го 8 март Цеца Ражнатовиќ

реклама:G Natural

Овој 8 март српската фолк пејачка ќе го помни уште многу години.

Имено пејачката иако ја има поминато скоро целата земја со нејзините настапи ширум светот, сепак овој празник годинава реши да си го посвети себеси и да биде турист.

Токму така и напиша во постот под фотографиите кои што ги сподели на својот Инстаграм поздравувајки ги своите фанови:

-„Обожавам кога сум турист“

View this post on Instagram

Novčić za sreću je bačen…????

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

View this post on Instagram

Obožavam kada sam turista! ???? ????????

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------