Home INFO Прв 8ми март на Јелена Карлеуша без својата мајка, еве како го...

Прв 8ми март на Јелена Карлеуша без својата мајка, еве како го помина

ФОТО: RAS / RAS SRBIJA
реклама:Велигден со Стаф

Сеуште неутешна и во голема тага Јелена Карлеуша вчера го посетила гробот на својата мајка Дивна која што беше погребана во средата.

Таа заедно со тетка и го средувале гробот запалиле свеќи и ги подредувале цвеќињата но според сведоците и понатаму Јелена не можела да ја скрие таката и извикувала колку и фали нејзината мајка.

Фановите на Јелена и понатаму се многу загрижени за нејзиното здравје кое е влошено по смртта на нејзината мајка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------