Home INFO Оваа пејачка го копира стилот на Меган Маркл!

Оваа пејачка го копира стилот на Меган Маркл!

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина со својот сопруг Игор Којичевиќ отпатува во Монте Карло, а секако не заборваи да сподели фотографии од патувањето на својот Инстаграм профил.

Она што го забележаа нејзините фанови е неверојатната сличност на нејзиниот стајлинг со оној на Меган Маркл.

Севе во монденското Монте Карло се прошета со луксузна брендирана чанта врдна безмалку 2000 евра, идентична на онаа која ја има и Маркл.

И капутот кој го носи е модел сличен на палтата кои редовно ги носи и Меган.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------