Home INFO Оваа жена не старее: Џенифер Анистон ги остави без здив обожавателите (фото)

Оваа жена не старее: Џенифер Анистон ги остави без здив обожавателите (фото)

реклама:G Natural

Таа е една од најомилените холивудски актерки.

Џенифер Анистон плени со својата убавина но и едноставност.

Актерката наполни 51 година, а на својот Инстаграм профил објави фотографии направени за потребите на интервју за “Interview Magazine”.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------