Home INFO Јована Јоксимовиќ и Цеца Ражнатовиќ нај весели на прославата за Бајрам кај...

Јована Јоксимовиќ и Цеца Ражнатовиќ нај весели на прославата за Бајрам кај Харис Џиновиќ

реклама:G Natural

Во домот на пејачот Харис Џиновиќ беше навистина весело, а дека за српската естрана нема веќе корона вирус потврди и прославата по повод Бајрам кај Харис.

Голем дел од неговите колеги го испочитувале и дошле кај него дома а како што и секогаш е традиција домакинот го земал микрофонот и отпеал неколку негови хитови.

Оваа година нај весели биле Цеца и Јована сопругата на Жељко Јоксимовиќ кој постојано играле и се забавувале.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------