Home INFO Овие кондури се хит за оваа есен: Ги носи и Меланија Трамп...

Овие кондури се хит за оваа есен: Ги носи и Меланија Трамп (ФОТО)

реклама:G Natural

Убавата Словенка, прва дама на САД, Меланија Трамп е една од најдобро облечените жени во светот.

На нејзиниот стил на облекување скоро никој и да нема забелешка, а каде и да се појави таа воодушевува со својот изглед.

Убавата бринета со својот сопруг ги посети подрачјата кои беа зафатени од актуелниот ураган Мајкл.

За оваа прилика Меланија одбрала црни чизми со потпис на познатиот бренд Тимберленд.

Овој модел на кондури го искомбинирала со сиви фармерки и јакна со џебови, па прикажа еден едноставен но многу женствен стајлинг кој во преден план ги стави нејзините долги нозе и беспрекорна линија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------