Home INFO Овие обувки се хит за летово! Дали би се осмелиле да ги...

Овие обувки се хит за летово! Дали би се осмелиле да ги носите? (фото)

реклама:G Natural

Риба сандалите се нов хит за ова лето.

Пред да налетате на нив на плажите, добро е психички да ве подготвиме за нивната појава!

Би ги носеле ли вие?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------