Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Овој гест ги разнежни сите, Александра Пријовиќ на концертата сцена го донесе...

Овој гест ги разнежни сите, Александра Пријовиќ на концертата сцена го донесе и својот син (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Александра Пријовиќ веќе го закажа својот 16ти концерт во регионот и со тоа е рекордер во одржување на концерти. Покрај прекрасната атмосвера на концертите Александра не ја крие својата љубов кон својата публика па често знае да пушти и солза.
Покрај многуте големи ѕвезди кој се дел од гостите на големата сцена на изненадување на сите Пријовиќ на концертот пред три дена во Сараево го донесе и својот син кој беше на сцената додека мама пееше еден од хитовите.

Како изгледаше тој момент погледнете во едно од видејата кои се на социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------