Home INFO Овој бездомник ќе ви ја врати вербата во луѓето (ВИДЕО)

Овој бездомник ќе ви ја врати вербата во луѓето (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Дека ќе си го вратите паричникот, кој не дај боже сте го изгубиле, во денешно време е многу тешко.

Во постојана борба со пари, оној кој ќе го пронајде вашиот паричник, ќе си го задржи за себе.

Следува видео, кое го направила екипата на Viral Brothers, а во него ќе го видите нивниот експеримент со случајни минувачи пред кои намерно го фрлаат својот паричник.

Реакциите на сите кои го видоа паричникот на земја е ист, си молчат и го земаат, освен еден бездомник.

Погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------