Home INFO ВИДЕО: Спој на луксуз и традиција, eве како Брена ги дочека гостите...

ВИДЕО: Спој на луксуз и традиција, eве како Брена ги дочека гостите на слава

реклама:G Natural

Пејачката Лепа Брена и нејзиното семејство денес имаат куќна слава во чест на Свети Архангел Михаил.

Гостите веќе пристигнале во нивниот дом, а семејството Живојиновиќ се потрудило се да биде во совршен ред.

Еве дел од атмосферата во куќата на најпознатата пејачка на бившите ЈУ простори!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------