Home INFO Овој Македонец ја разубаве Брена во Скопје (ФОТО)

Овој Македонец ја разубаве Брена во Скопје (ФОТО)

реклама:G Natural

Лепа Брена, најпознатата пејачка од регионот која со децении е актуелна на музичката сцена, одржа спектакуларен концерт во Скопје.

Како што и доликува на една музичка икона, Брена блесна на сцената а годините не и поречија да изгледа беспрекорно.

За нејзината шминка се погрижи македонскиот шминкер Зоран Шурбевски, кој сподели фотографија со пејачката непосредно пред концертот.

Насмевката на Брена докажува дека Шурбевски и овојпат одлично си ја завршил својата работа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------