Home INFO ВИДЕО: Брена спектакуларно се појави на сцената во Скопје

ВИДЕО: Брена спектакуларно се појави на сцената во Скопје

реклама:ХитКујна канал

Најпознатата пејачка од регионот, Лепа Брена, вечерва одржува концерт во Скопје.

Во продолжение погледнете го нејзиното спектакуларно појавување на сцената во арената Борис Трајковски.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“