Home INFO Овој твит посветен на Деа Ѓурѓевиќ ја згрози јавноста (ФОТО)

Овој твит посветен на Деа Ѓурѓевиќ ја згрози јавноста (ФОТО)

реклама:G Natural

Српската тв водителка Деа Ѓурѓевиќ е тешко повредена во сообраќајна незгода која се случила вчера.

На друштвените мрежи се појави скандалозен статус на корисник под севдонимот “Zovu me mala”.

“Водителката Деа Ѓурѓевиќ е тешко повредена во несреќа, автобус и ја откина раката. Зошто го знаеме нејзиното име и што и се случило, а за жената која загина и онаа другата која е тешко повредена на патарината ниту збор? Е па дечки, ме заболе за девојката од Пинк, Митровиќ ќе и купи друга рака”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------