Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пак е во спалната гола и сама, Јелена Карлеуша повторно провицира (фото)

Пак е во спалната гола и сама, Јелена Карлеуша повторно провицира (фото)

11
реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша очигледно не мирува па постојано објавува нови и провокативни фотки од неа.

И овој пат е во долен веш и во својата спална, провоцирајки ги своите фанови да стват по некој лајк и коментар на нејзинит профил.

Што ли следно подготвува?….

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------