Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пандемија со луксуз и крстарења, со новата јахта Лепа Брена годината ја...

Пандемија со луксуз и крстарења, со новата јахта Лепа Брена годината ја помина на вода (фото)

реклама:G Natural

Новата јахта на Лепа Брена е долга 30 метри и има шест спални соби.

Пејачката во една прилика изјавила дека заради пандемијата двегодишната пауза од настапи и работа решила заедно со сопругот Боба да си дозволат ваков луксуз и кога веќе мора да бидат во изолацијата да ја поминат крстарејки.

Изминатата година Брена и Боба скоро целата ја поминаа крстарејки, а со оглед на тоа дека Брена обожава да е на вода дефинитивно можеме да заклучиме дека ужива.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------