Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пандемијата сепак ги раздели Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Пандемијата сепак ги раздели Џенифер Лопез и Алекс Родригез

реклама:Велигден со Стаф

Откако во 2019 се свршија и заради пандемијата ја откжаа нивната свадба очигледно истата таа пандемија ги освести дека не се еден за друг. Џенифер Лопез и Алекс Родригез сепак се разделија како што пишуваат новите наслови во светските таблоиди.

Иако веќе цел месец се провлекува оваа тема која што пред некоја недела ја демантираа, сепак овој пат се сигурна разделбата откако во едно телевизиско гостуваење на парот тие изјавиле дека подобро функционираат како пријатели и побараа од медиумите да ги остават на мира заради децата кои и двајцата ги имаат од претходните бракови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------