Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПАПАРАЦО: Џенифер Лопез не се двои од Бен Афлек заедно дури и...

ПАПАРАЦО: Џенифер Лопез не се двои од Бен Афлек заедно дури и во теретана (ФОТО)

реклама:G Natural

Откако раскина со Алекс Родригез започнаа шпекулациите дека Џенифер Лопез повторно се вратила на старата љубов Бен Афлек.

Бен и Џенифер започнаа врска во 2002 година, се свршија и требаше да се венчаат во септември 2003 година, но на почетокот на 2004 година раскинаа.

Папараци фотките потврдуваат дека тие се почесто се забележани заедно па така последните фотки кои ги обиколија таблоидите се како парот оди заедно во теретана.

Дали овој пат ќе потрае романсата на Бен и Џенифер останува да видиме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------