Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Папарацо фотки: Роналдо и Георгина уживаат на нивната јахта (фото)

Папарацо фотки: Роналдо и Георгина уживаат на нивната јахта (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Уште еден популарен пар беше уловен од страна на папараците кои ги фотографираа на јахта околу Балеарскиот Остров познат по забавите.

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез само неколку месеци по породувањето уживаат во летните денови на Ибица и се разладуваа во шпанските води.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------