Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПАПАРАЦО ФОТО: Внучето на Цеца Ражнатовиќ ја испофаќа по градите барајќи...

ПАПАРАЦО ФОТО: Внучето на Цеца Ражнатовиќ ја испофаќа по градите барајќи млекце

реклама:Лето во Банско

Во еден од српските таблоиди се појави папарацо фотка од Цеца Ражнатовиќ која судејки според фотографијата е направена денот кога даваше изјава за роденденот на внукот Жељко.

Она што го привлече вниманието на таблоидот беше моментот кога малиот Жељко почна да ја фаќа пејачката за градите барајки млеко, на што сите слатко се изнасмеаа а баба Цеца дискретно го префрли внучето во другата рака.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------