Home INFO Патувај со ангелите! Трагедија во семејството на пејачката Јулија

Патувај со ангелите! Трагедија во семејството на пејачката Јулија

реклама:G Natural

По две години битка со рак на дојка, на 41 годишна возрст почина Андријана Мациевска, академски сликар и ќерка на пејачката и тв водителка Јулија.

Зад себе ја остави ќерката Стефанија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------