Home INFO Пејачката била во многу лоша состојба: Еве со кого е Северина по...

Пејачката била во многу лоша состојба: Еве со кого е Северина по скандалот со Маријана

реклама:G Natural

По скандалот со својата сестра Маријана, Северина е во многу лоша состојба, пишуваат хрватските медиуми.

Наводно пејачката не излегува од својот стан, ниту одговара на телефонските повици, потресена е и константно плаче.

Друштво и правела нејзината внука Миа, која е ќерка на Маријана но не се во добри односи, пренесе Курир.

Се чини дека скандалот со Маријана, но и веста дека нејзините бивши, Игор Којиќ и Милан Поповиќ станаа пријатели ја погодија Северина, па таа психилки не може да се носи со нив.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------