Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пејачката дознала за смртта на Џеј во среде емисија во живо и...

Пејачката дознала за смртта на Џеј во среде емисија во живо и никако не можела да ги сокрие емоциите

реклама:G Natural

Пејачката Јана Тодоровиќ дознала за смртта на Џеј Рамадановски додека гостувала во емисијата „Премиера“ на Телевизија Пинк. Никако не можела да ги сокрие солзите и тагата кон својот колега па веднаш упатила сочуство до семејството и и додала:
„Навистина се потресов, тажна вест, недела најтажен ден. Тој беше голем господин, вистински колега. Се познававме многу години“ – рекла Јана

Сеуште не е поставена видео содржинта од оваа емисија на официјалната Јутјуб страница, но наскоро ќе може да се погледне и целото интервју.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------