Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пејачката Милица Тодоровиќ во селкска идила, се вози на кочија и ужива...

Пејачката Милица Тодоровиќ во селкска идила, се вози на кочија и ужива со пријателките (видео)

реклама:G Natural

Пејачката на Гранд, Милица Тодоровиќ важи за една од најзабавните и најинтересните ликови на српската естрада.

Секогаш зане добро да се пошегува но и да биде интересна со нејзините непромислени ситуации, па очекувано и овој пат ги насмеа фановите на социјалните мрежи објавувајки забавно видео.

Таа е на кочија заедно со нејзините пријателки а забавата ја надополнуваат со музика од мобилен и ги поздравуваат селаните.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------