Home INFO Пејачката на почетокот од кариерата: Се појави никогаш виден спот на Цеца...

Пејачката на почетокот од кариерата: Се појави никогаш виден спот на Цеца Ражнатовиќ (видео)

реклама:G Natural

На социјалните мрежи можете да најдете и прегледате најразлични видео материјали кои имаат милионски прегледи.

Но не секогаш тие се нови.

Особено се интересни ретро видеата на пејачите кои покажуваат како тие изгледале кога почнувале и биле млади и неискусни.

Она што е актуелно во моментов е видео спот за една од старите песни на Цеца каде што таа нема силикони и изгледа природно а е снимен сигурно пред повеќе од 30 години.

Ако сакате да видите како изгледала Цеца на почетокот од кариерата кликнете на видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------