Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пејачката Сека Алексиќ ќе оди на операција заради хематом

Пејачката Сека Алексиќ ќе оди на операција заради хематом

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Сека Алексиќ еодамна признала дека ќе оди на пластична операција заради проблемот кој го има на усните веќе неколку години.

Имено како што раскажува пејачката на еден од нејзините настапи еден обожавател случајно ја удрил со нејзиниот микрофон и и потекло крв. Од тогаш имала лузна која што пејачката решила да ја корегира и да ја среди.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------